Zalety Paczkomatów InPost dla klienta indywidualnego

Paczkomaty InPost to innowacyjne rozwiązanie korzystne zarówno dla samych klientów, jak i dla właścicieli sklepów internetowych. Nowa usługa gwarantuje firmom, oferującym zakupy on-line, szybki, wygodny i tani odbiór paczek przez ich klientów, a samym klientom pełną satysfakcję z dokonywanych zakupów. Co zatem otrzymuje klient korzystający z usług Paczkomatów? Na co może liczyć? Poniżej odpowiedź na te pytania.

Przede wszystkim atutem jest atrakcyjna cena. Koszty przesyłki i dostawy do Paczkomatów są jednymi z najtańszych na rynku. Za wysyłkę z pewnością trzeba zapłacić mniej niż w przypadku skorzystania z innych usług kurierskich. Firma nie stosuje żadnych ukrytych opłat za przyspieszenie dostawy, gdyż każda paczka traktowana jest jako priorytet. I tym sposobem dochodzimy do kolejnej zalet tej usługi, a mianowicie do szybkiej i bezproblemowej dostawy. Gwarantowana dostawa odbywa się na drugi dzień po dniu nadania.

Ponadto Paczkomaty dostępne są 24/7, więc klienci są niezależny od kurierów czy godzin otwarcia punktów pocztowych. Mogą samodzielnie decydować o porze i lokalizacji odbioru paczki. Samo jej odbieranie jest niesamowicie szybkie i wygodne, i nie wymaga stania w długich kolejkach czy wypełniania zbędnych formalności. Dzięki korzystaniu z usług Paczkomatów klienci zyskują również gwarancję bezpieczeństwa przesyłek, dzięki stałemu monitoringowi kamer wideo.