Paczkomatowe udogodnienia dla biznesu

Paczkomaty oferują szerokie wsparcie logistyki w sklepie internetowym, niezależnie od jego wielkości czy też częstotliwości nadawanych z niego przesyłek. Bez podpisywania umów i bez kolejki można nadać paczkę, która nawet w ciągu doby trafi do rąk klienta. Poza tym oferta paczkomatów należy do najtańszych na rynku i nie wymaga uiszczania opłat za przyspieszenie dostawy, gdyż każda paczka traktowana jest jako priorytetowa.

Satysfakcja i zadowolenie klientów należy do jednej z głównych zalet wykorzystywania paczkomatów w uzupełnieniu logistyki sklepu internetowego. Poza tym dużym udogodnieniem dla internetowego sprzedawcy jest możliwość monitorowania etapu podróży przesyłek, dzięki internetowemu systemowi ich śledzenia. Umożliwia on nie tylko obserwowanie przebytej drogi i statusów paczek, ale także sprawdzanie tego, czy zostały już odebrane.

Niezaprzeczalną korzyścią dla właścicieli sklepów internetowych, ale także i ich klientów są niskie ceny nadawania paczek.  Zależą one od rozmiaru, a nie od wagi paczki. Poza tym paczkomaty oferują specjalne wsparcie dla swoich klientów biznesowych. Dostawca tych usług kurierskich regularnie organizuje wspólnie z nimi akcje marketingowe oraz służy pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych.