Obniż koszty wysyłek w sklepie internetowym – nawet do zera!

Darmowa wysyłka w twoim sklepie internetowym? Paczkomaty doskonale wiedzą czego potrzebuje dzisiejszy klient oraz przedsiębiorca. Dostarczanie paczek na czas w umówionym terminie jest bardzo ważnym szczegółem prowadzenia e-sklepu. Bardzo wiele początkujących sprzedawców ma problem tematem jakim jest logistyka w sklepie internetowym.

Wysyłki są nie tylko drogie, ale i mocno opóźnione. Dobranie usług w zakresie wysyłki jest bardzo ważnym etapem rozwoju firmy. Proponujemy również skorzystanie z dnia darmowej wysyłki wszystkim sklepom, które z nami współpracują. Dzięki takim rozwiązaniom nie tylko można bardzo wiele zaoszczędzić, ale również wprowadzić klientów w świat o którym marzą.

Nasze  usługi kurierskie dostosowujemy do potrzeb rynkowych, potrzeb klientów oraz wymagań doskonale radzimy sobie w organizowaniu akcji zachęcających do korzystania ze sklepów internetowych. Dzień darmowej wysyłki jest dniem w którym nie tylko zwiększa się zainteresowanie, ale i sprzedaż – zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszymi możliwościami. Paczkomaty to nie tyko zwykłe paczki. Pozwól sobie i swoim klientom na dużą dozę przyjemności. Codziennie podejmujemy się nowych wyzwań, które mają za zadanie usprawnienie działania sklepów oraz dotarcie przesyłek na czas.